Cyklus Vzdělávací programy pro knihovníky dle RVP 2022: Rozvíjíme cíle, kompetence, vzdělávací oblasti (2.část)

Workshop Jak nahlédnout pod pokliču RVP v knihovně? - Mgr. Jitka Vyplašilová, knihovnice, učitelka a mentorka

Workshop s Mgr. Jitkou Vyplašilovou. Společně si projdeme hlavní cíle v hodinách literatury (a mezipředmětových vztahů), které jsou dobře použitelné při práci s žáky v knihovnách. Ukážeme si praktické ukázky, jak s žáky pracovat, představíme si několik metod kritického myšlení (RWCT) podporující práci s metodickými výstupy. Ukážeme si důležitost témat pro práci s žáky v knihovně, tak aby splňovala očekávání pedagogů a zároveň byla zábavná pro samotné žáky.

Workshop bude veden pomocí PPT prezentace a přímých ukázek práce.

9. 9. 2022 09:30 – 9. 9. 2022 15:00

Akce pokračuje ve dnech

Na workshop volně navazuje webinář zaměřený na sdílení zkušeností s přípravou vzdělávacích programů v knihovnách - 12. září

Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Kobližná 4
60150 Brno

Ústřední knihovna, Velký sál
Jihomoravský kraj

Emailem na adresu: hubatkova@kjm.cz

Účastnický poplatek

Poznámka

Cyklus Vzdělávací programy pro knihovníky dle RVP 2022 nabízí sedm modulů, které budou složené z webináře, workshopu a samostatného úkolu.Je možné absolvovat celý modul jako celek (získáte osvědčení o absolvování profesního vzdělávání v rozsahu  16 hodin), ale i jen samostatně webinář nebo workshop (bez osvědčení).

Další akce cyklu webinář a workshopů přehledně v tabulce https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kAMAREC-iDYCt7xMufIToXrSMjiKKn1PMRyULvvXGlI/edit?usp=sharing

Mgr. Helena Hubatková Selucká

Výstupy z akce

Zápis na www stránkách KJM - Databanka vzdělávacích programů.

Akce je realizována za podpory Ministerstva kultury ČR, konkrétně programu
VISK 2