Cyklus Vzdělávací programy pro knihovníky dle RVP 2022: Rozvíjíme kompetence sociální a personální (1. část)

Webinář Škola, knihovna a děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Anotace bude upřesněna

14. 11. 2022 14:00 – 14. 11. 2022 17:00

Akce pokračuje ve dnech

Na webinář navazuje workshop zaměřený na rozvoj kompetencí sociálních a personálních - 25. listopadujna

online (zoom)
Jihomoravský kraj
Účastnický poplatek

Poznámka

Cyklus Vzdělávací programy pro knihovníky dle RVP 2022 nabízí sedm modulů, které budou složené z webináře, workshopu a samostatného úkolu.Je možné absolvovat celý modul jako celek (získáte osvědčení o absolvování profesního vzdělávání v rozsahu  16 hodin), ale i jen samostatně webinář nebo workshop (bez osvědčení).

Další akce cyklu webinář a workshopů přehledně v tabulce https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kAMAREC-iDYCt7xMufIToXrSMjiKKn1PMRyULvvXGlI/edit?usp=sharing

Mgr. Helena Hubatková Selucká

Výstupy z akce

Záznam webináře bude zveřejněn na YouTube kanálu KJM a na stránkách Databanky vzdělávacích programů