Evropské peníze pro kulturu aneb Nebojte se projektové žádosti z fondů EU

European money for culture or Don't be afraid to apply for EU funds

Lektor: Ing. Lukáš Melecký, Ph.D.,

o    Cílem semináře je seznámit účastníky s oborem projektového řízení a možnostmi jeho využití v rámci přípravy, plánování a realizace projektů spolufinancovaných z fondů EU v České republice.
o    Účastníci semináře získají přehled o požadavcích kladených v praxi na přípravu a plánování projektového záměru a seznámí se s vybranými částmi dokumentace projektů spolufinancovaných z evropských fondů, které budou aplikovány na příkladu projektového záměru spolufinancovaného z vybraného dotačního titulu fondů EU v ČR.
o    Absolvováním semináře účastníci získají souhrnné informace k posílení znalostí a dovedností pro přípravu žádostí o dotaci pro projekty spolufinancované z fondů EU v programovém období
2021–2027.

14. 6. 2024 09:00 – 14. 6. 2024 16:00

Krajská vědecká knihovna v Liberci