Knihopásek - festival dětské knihy

veletrh/výstava

Dovolujeme si vás pozvat do Mikulova na jedinečný festival dětské knihy Knihopásek. Pestrý program naleznete na www.knihopasek.cz nebo FB Knihovna Mikulov.

Pro školy a odbornou veřejnost je připravený program v pátek 21.6. od 8.30 (Nikkarin, Divadlo Sem, Ty-Já-Tr, Koráb a Mikro-teatro). V 19.00 přijďte do Café a Galerie Cibulka, kde vás čeká Příběh Lupitiny Gonzales - veselá loutková výprava do Mexika za tamní barevnou oslavou Dušiček.

V sobotu 22. 6. od 10.00 se můžete setkat s autory Arnoštem Goldflamem, Petrou Štětinovou Goldflamovou a Markétou Pilátovou. Přijede Divadlo eMillion, Loutky bez hranic a Cirkus Xobě. Můžete se podrobně seznámit se životem včel medonosných ve v interaktivní výtvarně dramatické instalaci Včely nebo s Drezúrou pštrosů. Po celý den zde budou různorodé dílničky pro dospělé i dětičky. Na závěr zazní kuplety a kramářské písně.

21. 6. 2024 08:30 – 22. 6. 2024 19:30

Městská knihovna Mikulov
Brněnská 15
69201 Mikulov