Knihovnická dílna 2021

Typ akce
konference
Určená zejména pro
všechny
Určená zejména pro instituce
všechny typy knihoven

Charakteristika/anotace akce nebo program

Pátý ročník akce Knihovnická dílna navazuje na tradici předcházejících let. Setkání knihovníků především (ale nejen :-)) z obecních a městských knihoven se bude konat tradičně v Praze; jen místo setkání a termín se díky koronavirové epidemii mění. Zveme tedy podruhé (a věříme, že se dočkáme :-) ) do Národní technické knihovny.

Program Knihovnické dílny přináší tradiční představení vítězných "Knihoven roku..." - letos nás se svým prostorem, aktivitami i spolupráci seznámí kolegyně z Místní knihovny Pavla Křížkovského v Holasovicích (Moravskoslezský kraj) a kolegyně z Místní knihovny Větrný Jeníkov (Kraj Vysočina).

Co nás čeká s novou koncepcí knihoven, jak na soutěž Vesnice roku a jaké jsou nové dotační možnosti knihoven - na to vše najdete odpověď v jednotlivých prezentacích.

Formát Knihovnické dílny umožňuje sdílení tipů, nápadů, osvědčených aktivit včetně konkrétních návodů a zkušeností. Letošní program bude více zaměřen na možnosti financování aktivit knihoven, inovativní služby v menších knihovnách, příklady dobré praxe i poznatky hodnotitelů grantové podpory VISK 3.

Termín

27. 10. 2021 08:30 – 27. 10. 2021 16:30
Místo konání akce

Národní technická knihovna
Technická 2710/6
160 80 Praha 6
Česko

Kraj
Praha
Účastnický poplatek
300 Kč
Snížený poplatek
200 Kč
Snížený poplatek platí pro
1 zástupce kolektivního člena SKIP
Požadovaná kvalifikace pro účast na akci
Není požadována žádná minimální kvalifikace.
Maximální počet účastníků
200
Kontaktní osoba
Gabriela Jarkulišová
E-mail
Telefon
+420 737 243 826