Knihovník/knihovnice v přímých službách

rekvalifikační kurz
služby

Kurz je určen široké odborné veřejnosti jako doplnění chybějící kvalifikace. Realizuje se formou blended learningu, tedy kombinací distančního studia (e-learningu) a frontální výuky (workshopů).  Obsahově kurzy vychází z profesních kvalifikací daných v Národní soustave kvalifikací: https://www.narodnikvalifikace.cz/vyber-kvalifikace/profesni-kvalifikace/skupiny-oboru-37 Cílem kurzu je připravit posluchače k úspěšnému absolvování této zkoušky dle NSK. Kurz je akreditovaný MŠMT.

V e-learningnovém kurzu se pravidelně každý týden studentům otevře vždy jedno dané téma v podobě studijních materiálů, konkrétně: učební texty určené k samostudiu, videa s praktickými postupy a další edukativní materiály. Součástí budou průběžné procvičovací úkoly z praxe a samostatné úkoly.

Frontální výuka má podobu praktického školení či semináře, který se bude konat (vždy po 8 hodinách výuky, tzn. od 9.00 - 16.00 cca 1x 3 týdny) v počítačové učebně Moravské zemské knihovny v Brně.

4. 9. 2023 08:00 – 15. 12. 2023 08:00

Moravská zemská knihovna v Brně