Mediální setkání pro knihovníky VI

Mezigenerace
setkání

Druhé Mediální setkání letošního roku se blíží a pojítkem mezi jednotlivými vstupy bude tentokrát téma Mezigenerace. Můžeme se těšit na prezentaci workshopu zaměřeného na zranitelné seniory s názvem Online podvodníci, který v Městské knihovně v Praze uskutečnily studentky z Gymnázia Litoměřická. O vzniku projektu Medgram a volně dostupných online kurzech na podporu a rozvoj mediální gramotnosti jak pro mladistvé tak pro seniory nám poví lektorka Tereza Garamszegi. A odborníci z Safer Internet Centra představí aktivity a vzdělávací materiály, které vznikly v rámci jejich snažení o vytvoření bezpečnějšího internetu pro děti a mládež.

Celý program a odkaz k připojení najdete na webu koncepce.knihovna.cz: https://koncepce.knihovna.cz/medialni-setkani-pro-knihovniky-vi/

7. 6. 2024 10:00 – 7. 6. 2024 11:00