Mediální setkání pro knihovníky VII

Na třetím letošním setkání se můžete těšit na všehochuť toho, co nám prozatím unikalo. Martin Kožíšek nám řekne něco o aktivitách a materiálech, které ve prospěch bezpečnějšího internetu vznikly v Safer Internet Centru ČR. Edukativní projekt Kyber tabu nám představí jeho autorka Libuše Šmuclerová. Dozvíme se také něco o workshopech zaměřených na posilování mediální a informační gramotnosti od spolku Zvol si info. A o své zkušenosti z knihovny se s námi tentokrát podělí Markéta Holá Mišková z knihovny Doubravčice. Setkání uzavřeme hrou Dreamlike, která k tématu Mediální gramotnosti vznikla a o které nám toho poví víc Lenka Hanzlíková z Městské knihovny v Praze.

Kdy: 18. 10. od 10:00

Kde: online

Více informací a odkaz k připojení najdete na webu: https://koncepce.knihovna.cz/medialni-setkani-vii/

18. 10. 2024 10:00 – 18. 10. 2024 11:15