Náročné situace v práci knihovníka/knihovnice

Regionální výbor SKIP Plzeňského kraje ve spolupráci s SVK PK si Vás dovoluje pozvat na úvodní online seminář, který se bude konat na platformě Zoom. Odkaz na školení obdrží přihlášení na adresu elektronické pošty.

V případě Vašeho zájmu bude mít seminář pokračování již v prezenční podobě a o termínech budete včas informováni. Seminář online i prezenčně povede psycholožka Mgr. Petra Špačková (Magistrát města Plzně, Západočeská univerzita v Plzni).

Anotace:

Díky semináři získáte vhled do situací, které kladou na knihovnice a knihovníky zvýšené nároky při jejich zvládání, ať už z hlediska emocí nebo komunikace. Dozvíte se, že asertivita není jen technika sebeprosazení, ale i soubor vlastností člověka, které umožňují zvládat náročné situace a které jistě najdete i u sebe.

Počet účastníků je limitován, počítáme s menšími skupinami do 25 účastníků, s přihlášením proto neváhejte.

3. 2. 2022 09:00 – 3. 2. 2022 11:00

Zájemce prosíme o registraci vyplněním formuláře:

Mgr. Hana Hendrychová