Sociální sítě - obsah a komunita

Sociální sítě - aktuální informace o používanosti a obsahu, systémy spolupráce s kolegy při přípravě obsahu, řízení komunikace, plán komunikace, odpovědnosti, nastartování brainstormingu a kreativity v týmu, příprava textů a dalšího obsahu, příklady dobré praxe budování komunity vs. informace na sociálních sítích, znalost cílového publika a navázání na cíle komunikace, trénink práce s cíli v jednotlivých formátech, social care, kultivace diskuse.

21. 11. 2023 09:00 – 21. 11. 2023 17:00

Městská knihovna Třebíč
Hasskova 102/2
39301 Třebíč

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Evropské unie (Národní plán obnovy – iniciativa Status umělce a umělkyně, komponenta 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru).

Poznámka

Dáňová Iva