CASLIN 2024

Dialog v labyrintu názorů: Role knihoven v hledání společenského konsenzu

Letošní ročník semináře CASLIN se zaměří na to, jak mohou knihovny pomáhat při řešení konfliktů a přispět ke konsenzu v polarizované společnosti. Účast na semináři je spojena s prací na zadaném tématu a zapojení se do přípravy finálních výstupů. Organizaci tento rok zajišťuje Ústredná knižnica Slovenskej akadémie vied.

CASLIN 2024 vás naučí jak vést dialog s respektem, porozuměním a otevřeností. Získáte znalosti a dovednosti potřebné k efektivnímu řešení názorových rozdílů a k podpoře dialogu ve vaší komunitě. Budete vybaveni praktickými nástroji a technikami, které můžete bezprostředně aplikovat ve své práci a inspirujete se úspěšnými příklady z praxe.

CASLIN 2024 přispěje k vytvoření silnější a soudržnější společnosti, kde knihovny hrají klíčovou roli v překonávání rozdílů a budování vzájemného porozumění.

Více informací včetně programu najdete na stránkách: https://uk.sav.sk/caslin-2024/

4. 11. 2024 16:00 – 8. 11. 2024 14:30

Slovensko