SKIP našel svého 2000. člena!

Počet členů SKIP aktuálně překročil magické číslo 2 000! Dvoutisící hranici jsme úspěšně pokořili díky individuálnímu členovi SKIP Ing. Jakubu Kosinkovi, který je pracovníkem hudebního oddělení Knihovny města Hradce Králové a knihovníkem Obecní knihovny v Žernově.

Jakub Kosinka bude odměněn nezapomenutelným víkendem v Praze spojeným s kulturními a gastronomickými zážitky.

Gratulujeme!

O Jakubu Kosinkovi

Ke knihovnictví se Jakub Kosinka dostal poté, co po návratu do svého rodného kraje spolu s kolegyní převzal do péče Obecní knihovnu v Žernově. Zkušenosti z menší knihovny zanedlouho zúročil ve větší knihovně, konkrétně v Knihovně města Hradce Králové, kde pracuje jako knihovník a informační pracovník v hudebním oddělení. Na knihovnictví má rád především kontakt s lidmi, kteří do knihovny chodí ve svém volném čase a tedy dobrovolně a rádi.

Přečíst si můžete i podrobnější medailonek (pdf, 660 kB).

Ing. Jakub Kosinka

Viz též aktualitu SKIP hledá svého 2000. člena! z 9. 1. 2023.